Индивидуальные проекты

Якщо приватний будинок є давньою мрією вашої родини, і ви маєте в своєму розпорядженні потрібну суму грошей на його створення, варто з усією серйозністю поставитися до втілення давньої мети.

Сьогодні існує маса випадків, коли клієнт відмовлявся від вибору типового проекту, незважаючи на можливість економії і всю вигоду такої пропозиції. Однак це зовсім не дивно, особливо якщо замовник має часом, то його можуть зацікавити дома индивидуальные проекты.

ВИГОДА У СТВОРЕННІ ПРОЕКТУ З НУЛЯ:
індивідуальний проект створюється з урахуванням всіх вимог конкретної особи;
такий проект і приватний будинок в результаті гарантовано підійде родині замовника і задовольнить всіх її членів;
якщо у замовника є чітке уявлення про те, який саме будинок він хоче, або зображення свого ідеального будинку;
замовник може задавати будь-які параметри: висоту будинку, площа, поверховість, архітектурний стиль, орієнтацію по сторонах світу та інше;
проект буде вписаний безпосередньо в ландшафт ділянки (розташований з урахуванням рельєфу);
у проекті будуть застосовані оптимальні для замовника будівельні матеріали.
Залежно від того, яким ви уявляєте свій майбутній будинок, таким буде і індивідуальний проект. Архітектори і дизайнери вкладають весь свій професіоналізм у здійснення мрії замовника. Але, незважаючи на можливість польоту фантазії, проектування будинків передбачає певні норми, тому слід уважно прислухатися до порад фахівців з будівельної компанії. Підрядник дасть слушні рекомендації, як вибрати проект або яким повинен бути комфортний житловий будинок. Це можливо за рахунок незрівнянно великого досвіду в будівельній справі, яке фахівець збирав роками. Також він допоможе замовнику визначитися з вибором будматеріалів, підкаже, як оптимально розташувати кімнати, де краще виділити простір під господарські потреби і інші моменти, на які мало хто звертає увагу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.