Карбоновые обогреватели

Карбонові обігрівачі — ще один різновид інфрачервоних пристроїв. Ці прилади нового покоління, що використовуються сучасні технології. Карбонові обігрівачі складаються з корпусу, захисної сітки і вакуумних кварцових трубок, в яких знаходитися нитка розжарювання з карбону.

Карбон-це вуглець, з якого виготовлені нитки, що служать основою обігрівача. Вони закручені в спіраль, поміщену в вакуумну трубку із загартованого скла. Товщина спіралі залежить від потужності приладу — чим вище потужність, тим щільніше і довше буде карбонова нитка. Якщо пропустити струм через таку нитку, вона загостриться і почне випускати довгохвильове інфрачервоне випромінювання. Інфрачервоні промені, при зіткненні з предметами нагрівають їх. Завдяки цьому принципу обігріву, карбонові обігрівачі вважаються найбільш екологічно чистими приладами. Ми пропонуємо карбоновый обогреватель купить.

Особливістю інфрачервоних карбонових обігрівачів є відсутність магнітних полів, що надає негативний вплив на організм. Підійшов близько до приладу людини, не нагріє металеву фурнітуру наявну на одязі (гудзики, блискавки). Завдяки пожежобезпеки, ці пристрої можна залишати включеними, навіть під час відсутності людей в приміщенні. При падінні не викличе пожежу і не обпече при торканні. Розумно витрачають електроенергію, що дає можливість економити на комунальних платежах.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.