Женские платья

Символ жіночої краси і ніжності — це, звичайно ж, плаття. Протягом багатьох століть саме женские платья залишалося найголовнішим атрибутом жіночого гардеробу, і весь цей час модні фасони і крої видозмінювалися, трансформувавшись в результаті в ті моделі, які ми бачимо сьогодні на жінках. Уміло підібрані колір, фасон і розмір освіжать будь-яку жінку, підкреслять достоїнства фігури, приховають недоліки, дозволять відчути себе королевою будь-якої ситуації. Якщо ви зараз перебуваєте «на роздоріжжі» і не можете визначитися, яке конкретно сукню ви шукаєте, ми з радістю допоможемо вам. Почніть з простого питання самій собі: «для якої ситуації я одягну цю сукню?». Як тільки ви відповісте на це питання, можна сміливо приступати до вибору.
Різновидів суконь, в залежності від призначення, існує чимало, від спортивних до вечірніх, кожне зі своїми особливостями.
Наприклад, спортивні сукні доречні далеко не скрізь — в театрі в такій сукні ви будете виглядати недоречно. А ось на дружній прогулянці, або навіть на побаченні — запросто!
Вечірні сукні вимагають особливого підходу: тут дуже важливо правильно підібрати довжину і фасон, і не прогадати з розміром.
Офісні та повсякденні сукні: їх можна носити куди завгодно – на роботу, навчання, прогулянку, побачення і так далі. Довжина повсякденного сукні зазвичай або до коліна, або трохи вище коліна. Коротші або» міні » сукні будуть сприйняті вульгарно в повсякденному житті, тому їх краще залишити для вечірок і нічних клубів. Що стосується довжини в підлогу — такі сукні виглядають дуже ефектно, проте на роль повсякденних не дуже підходять, трохи поступаючись в зручності своїм більш коротким товаришам.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.