Нева

Що відрізняє нас від інших подібних компаній
Один
Вірність покупцеві
Вся продукція поставляється виробником, має всі необхідні сертифікати і відповідає ГОСТу чинним на території РФ. Ми пропонуємо купить газовую колонку нева.

Два
Ваша безпека — наш гарант успіху
На всі виконані роботи ми видаємо касові чеки, акти виконаних робіт і гарантію.

Три
Кваліфікований персонал
У нашій компанії всі майстри культурні з технічною освітою і допуском на газонебезпечні роботи.

Напрямок діяльності
Один
Продаж
У нас ви можете купити газові колонки, газові котли та ін. газове обладнання. У нашому асортименті представлені як недорогі газові колонки, так і колонки від провідних виробників.

Два
Монтаж
Наша компанія протягом багатьох років професійно займається установкою газового обладнання. Оптимальні ціни та індивідуальний підхід до нашим покупцям.

Три
Ремонт
Якщо у вас виникли проблеми і потрібно терміново і якісно провести ремонт, наші майстри оперативно виїжджають за заявками. Забезпечення опалення та водопостачання квартир і заміських будинків — наша улюблена робота. Всі турботи по заміні батарей, водонагрівачів, газових колонок, встановлення кондиціонерів, а також більш складні рішення по комплектації, монтажу і пуско-налагодження систем автономного опалення в заміських будинках і на підприємствах ми можемо взяти на себе. Цінова політика дозволяє запропонувати оптимальні умови кожному клієнту. Ми поставляємо обладнання найвідоміших і надійних європейських і світових виробників. З нами ви отримуєте весь комплекс послуг, включаючи доставку, монтаж і обслуговування за оптимальними цінами. Ми успішно виконали сотні проектів від квартир і котеджів до бізнес-центрів і державних установ. Працюючи з нами, Вам залишається насолоджуватися теплом і комфортом — все інше наша турбота.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.