Паллеты

Палета або піддон – транспортна тара для вантажу, з жорсткою плоскою прямокутної майданчиком для формування укрупненого вантажного місця. паллеты СПб призначена для перевезення і зберігання на ньому вантажів. Слово це походить від англійського PALLET (піддон) і скорочується в документації як PLT або PLL.

Вигоди застосування палет у перевезеннях вантажів — можливість формувати укрупнені вантажні місця (вантажні одиниці). Перевозити вантаж в дрібній тарі або розсипом незручно, це збільшує час навантаження і розвантаження. У теж час аналогічний обсяг тієї ж самої продукції упакованої на палету створює більшу одиницю товару, якою зручно маніпулювати при переміщеннях і надійно кріпити у вантажному просторі для безпечного перевезення. Однак є і недоліки використання палет: зменшення корисного обсягу вантажного транспорту, збільшення ваги вантажу, що перевозиться, вартість палети.

Притаманні наступні типи палет:
Залежно від матеріалу виготовлення палети діляться на дерев’яні (найпоширеніші), пластикові, металеві і навіть картонні. Дерев’яні палети є дешевими і екологічно чистими, легко утилізується і переробляється. Пластмасові палети практичніше і надійніше дерев’яних, мають меншу вагу, простіше зберігаються, не вбирають вологу, не гниють, не потребують спеціальної обробці, але вони дорожчі. Металеві палети найміцніші, найтриваліший термін служби, але мають велику вагу, що відбивається на зручності використання, а також схильні до корозії. Картонні палети виготовляються з товстого щільного багатошарового гофрокартону, на картонну палету допускається розміщувати вантажі масою до 700 кг.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.