Ремонт газовых колонок

Газова колонка в будинках і квартирах, що не мають централізованого теплопостачання, є єдиним способом скористатися гарячою водою. Найкращій ремонт газовых колонок.

На жаль, газові колонки рано чи пізно виходять з ладу. І багато поломки пов’язані не від марки виробника!

Газова колонка не включається при включеній воді. Дана проблема може проявлятися через сіла батарейки. Крім того, факторами можуть бути і слабкий натиск води або забруднення фільтра. Очищення фільтра повинна проводиться з використанням спеціальних дорогих інструментів, тому оптимальне рішення – викликати майстра на дім!

Вода може слабо нагріватися в декількох випадках: у вас виставлений регулятор нагріву на маленьку температуру, слабкий тиск води або газу. У цих випадках, Технічна поломка газової колонки відсутня.

Якщо регулятор виставлений на високу температуру, а тиск води і газу в нормі, то причинами несправності швидше за все є засмічення теплообмінника і поломка мембрани. У цих випадках терміново необхідний ремонт газової колонки.

Якщо ви чуєте хлопки при включенні колонки, то значить, вам необхідно замінити сіли батарейки. Якщо після заміни хлопки продовжують видаватися, то проблема полягає в несправності свічки запалювання.

Колонка самостійно вимикається. Ця найпоширеніша проблема в нашій практиці. Газова колонка можете сама вимикатися через помилку датчика тяги, зносу мембрани або термопари, перегріву колонки.

Але що робити, якщо ремонт газової колонки потрібен терміново?

Необхідно звернеться в компанію справжніх професіоналів, які зможуть вирішити вашу проблему швидко і за розумні гроші. Однією з таких компаній є «ЛенГаз-Сервіс»!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.