Громкоговоритель поясной

Якщо вам знадобився підсилювач голосу поясний для здійснення професійної діяльності, то скористайтеся послугами нашого тематичного інтернет-магазину. Подивіться, які поясні Мегафони представлені в даному розділі. Ми постаралися запропонувати вам кращі моделі за вигідною вартістю.

Ці портативні пристрої оснащуються літій-іонним акумулятором, витримують приблизно 1 000 повних циклів зарядки. Залежно від моделі, площа озвучування становить 500 або 600 кв. метрів. Потужність варіюється від 10 до 25 Ватт. Що стосується ємності акумулятора, то вона становить від 1 500 до 2 000 mAh.

Всі пристрої приваблюють невисокою вартістю, лаконічним дизайном, компактністю. Зверніть увагу на додаткові функції, які відкривають нові можливості. Якщо вас цікавить мегафон поясний, який зможе якісно відтворювати музичні файли, то вибирайте гучномовець М-1. Крім самого пристрою, в комплектацію входять:

• кліпса;

громкоговоритель поясной;

• літій-іонний акумулятор;

• зарядний пристрій;

• ремінь для носіння на поясі.

До додаткових функцій варто віднести радіо FM, наявність лінійного входу. Гідним варіантом є підсилювач голосу М-3. Його потужність становить 20 ват, від повного заряду прилад функціонує протягом 15 годин. Площа озвучування досягає 600 кв. метрів. Передбачений спеціальний режим повтору. Користувач може відтворити як один вибраний файл, так і все записане на мегафон. Вартість пристрою перевищує 2 тис. рублів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *