Аренда крана

Компанія Лідер Трак існує вже багато років, але великотоннажними висотними роботами займається з 2009 року. За цей час компанія обзавелася власним парком потужних автокранів від відомих виробників – машинобудівних концернів Liebherr і Grove . У нас найкраща аренда крана

Якщо мова йде про вантажопідйомності 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 тонн, то сам по собі виникає питання про безпеку роботи цих гігантів на будівельному майданчику. Беручи на себе відповідальність за надійність, стійкість і безпеку надається в оренду техніки, ми забезпечує своєчасний технічний огляд, підтверджений необхідними документами. Досвідчені та кваліфіковані кранівники також мають всі дозвільні документи і пройшли реєстрацію в органах нагляду.

Компанія Лідер Трак часто надає послуги по наданню в оренду потужних самохідних автокранів великим пітерським компаніям — Рентал-Юнитс, Андреас Груп, Кранарк і Гидросервис, з якими її пов’язують тривалі партнерські відносини..

Ми пишаємося тим, що в список об’єктів, при спорудженні яких ми брали безпосередню участь, увійшли Північно-Західний Діаметр СПб, Кільцева автодорога, житлові багатоповерхові будинки і новий стадіон. Та що там, навіть щорічна установка міської ялинки на Палацовій площі не обходиться без участі автокрана від лідер Трак.

Ми завжди орієнтуємося на потреби клієнтів і готові піти назустріч в будь-яких ситуаціях, якщо це не йде на шкоду безпеки при роботі автокрана. Ви можете звернутися до нас в будь — який час-в свята і вихідні дні, вдень і вночі. Ми цінуємо довіру наших клієнтів і завжди намагаємося виправдати їх очікування.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.