Ларн 32

Вакуумна установка «УВМ-1» — це нафтозбірне обладнання, призначене для збору будь-яких рідин, в тому числі нафти і нафтопродуктів з твердої і водної поверхні, а так само для очищення нафтових ємностей, відстійників, резервуарів, котлованів, випарників. Детальныше на www.larn32.ru/catalog/detail18.htm.

Важливою перевагою установки «УВМ-1» є універсальність конструкції, яка дозволяє за допомогою вакуумно-компресорної станції, як збирати нафтопродукт вакуумом, так і розвантажувати тиском в резервуари тимчасового зберігання без застосування додаткового перекачувального обладнання.

Установка забезпечена зручними органами управління, що дозволяють легко перемикати режими роботи»збір-нейтраль-розвантаження».

Вакуумна установка «УВМ-1» складається з вакуумно-компресорної станції, збірної ємності, з’єднувальних рукавів і алюмінієвих іскробезпечних щілинних насадок різної конфігурації.

Вакуумно-компресорна станція стандартно комплектується бензиновим двигуном Honda і роторно-пластинчастим вакуумним насосом з глушником-масловіддільником. Можлива установка дизельного або електричного приводу. З двигунами внутрішнього згоряння рекомендується установка іскрогасника»ІПГ».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.