Автоматизація процесів передбачає побудову унікальних для будь-якої організації ланцюжків всіх дій абсолютно кожного співробітника в загальній структурі. Вся діяльність персоналу структурується і курується в порядку, встановленому внутрішніми регламентами компанії. На платформі 1С:Підприємство створюються маршрути завдань кожного співробітника, розробляються програми його зовнішньої і внутрішньої взаємодії. Автоматизація дозволяє контролювати процеси в оперативному режимі, вносити коригування в разі виходу з ладу учасника ланцюжка, замінити і внести зміни в будь-який процес, не втрачаючи час на з’ясування обставин і економити ресурси на попередніх етапах, уникаючи форс-мажорних ситуацій в кінці процесу. Завдяки автоматичного оновлення всіх систем і конфігурації самої платформи, менеджмент не витрачає час на контроль відповідності законодавству та внутрішнім вимогам компанії до звітності та планування. Всі системи самостійно виявляють невідповідність, нагадують про найдрібнішу подію і необхідності проведення запобігають заходів. Ми пропонуємо автоматизация процессов.

На етапі структурування всіх процесів, команда співробітників «Айті-Консалтинг» стає позаштатним відділом 1С-програмування для клієнта. В обов’язки наших фахівців входить повне занурення в діяльність компанії для виявлення всіх недоліків і вибору найбільш оптимального і зручного сценарію.

«Айті-Консалтинг» використовує офіційний символ реальної автоматизації «червоний кабан» — знак статусу «Центр реальної автоматизації 1С».
Для отримання високого статусу наші співробітники пройшли спеціальне навчання і сертифікацію за розробленою фірмою 1С технології, що значно
підвищило рівень компетентності і якість розробки.

До проектних завдань по реальній автоматизації допускаються тільки самі професійні та висококваліфіковані співробітники » Айті-Консалтинг»,
які допоможуть з розробкою, налаштуванням і підтриманням структури, в навчанні та консультації на будь-якому етапі взаємодії.

Результат не змусить себе чекати!
За статистикою реальна автоматизація окупає себе в перші 3 місяці запуску в організації.

Підвищуйте ефективність бізнесу з нами! Станьте лідером своєї галузі разом з рішеннями 1С!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.