Насос К 125-100-200

Насоси до перекачують рідини з наступними характеристиками:

технічна вода, крім морської, а також інші рідини, подібні з водою по щільності, в’язкості і хімічній активності з рН = 6:9;

розмір твердих включень: не більше 0,2 мм;

об’ємна концентрація твердих включень: не більше 0,1%;

температура води, що перекачується: від 0 до 85°С.

Конструктивні особливості

Консольні насосы К 125-100-200, з точки зору гідравліки, являють собою тип відцентрових насосів, головною робочою силою якого є робоче колесо. Відцентрове колесо складається з 2-х дисків, між ними знаходяться лопаті (зігнуті в протилежний бік від напрямку обертання колеса), які з’єднують їх в єдину конструкцію. На кожну частинку рідини, яка знаходиться всередині колеса, при обертанні діє сила, яка прямо пропорційна відстані частинок від середини колеса консольного насоса. Під впливом цієї сили рідина викидає в трубопровід з колеса, в результаті цього в периферійній частині підвищується тиск, а в центрі йде на спад.

Застосування консольних насосів До

Область застосування консольних моноблочних насосів широко поширена в системах водопостачання, теплопостачання і системах опалення. Особливо незамінні насоси такого класу при підтримці тиску в системі опалення або водопостачання в багатоповерхових будівлях. Нерідко ці агрегати застосовуються і в побутових потребах, наприклад при поливі присадибної ділянки, коли напору води недостатньо. Іноді для збільшення подачі води і напору використовують відразу кілька насосів, що працюють на одну систему.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.