1хСтавка

1хСтавка-це сервіс, відвідувачі якого зможуть зробити ставку на спортивну подію в режимі онлайн. Діяльність сайту є абсолютно законною, а підстава ресурсу, що належить компанії «Букмекер Паб» датоване 2009 роком. Діяльність здійснюється згідно відповідної ліцензії, і на даний момент крім офіційного ресурсу для здійснення ставок відкрито близько 700 точок для гри на спортивному тоталізаторі за межами онлайн. У нас для вас Промокод 1xstavka.

Опис сайту

Для здійснення ставок користувачам необхідно створити аккаунт, і сама процедура реєстрації займе всього пару хвилин. Для цього слід заповнити кілька полів, і підтвердити реєстрацію допомогою посилання з листа, надісланого на вказаний e-mail. Після обліковий запис стає доступним для використання. Слід сказати що клієнтами компанії можуть стати виключно жителі РФ.

Але поряд зі сказаним гравцеві потрібно створити аккаунт в центрі обліку перекладів інтерактивних ставок (ЦУПІС). Процес не можна назвати простим, але по його завершенню і прив’язки до акаунта профілю на ресурсу букмекера користувач зможе внести депозит почати робити ставки, одночасно отримавши можливість ввести промокод для 1xstavka і подвоїти свої перший депозит.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.